0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка

Архів Новин компанії

12-02-2013
Вигідна пропозиція по медичному страхуванню всіх учасників дорожнього руху (водіїв, пасажирів, пішоходів)

Для існуючих та потенційних клієнтів «Гарантія» підготувала пропозицію по медичному страхуванню учасників дорожнього руху від можливих наслідків дорожньо-транспортних пригод. В першу чергу це дуже потрібно для водіїв, відповідальність або транспортні засоби яких застраховані в «Гарантії».

Купуючи поліс автоцивілки, водій страхує свою відповідальність перед третіми особами. Купуючи договір КАСКО, він страхує транспортний засіб. Частіше люди намагаються захистити транспортний засіб та відповідальність, забуваючи подумати про себе та свою безпеку. Саме договір добровільного медичного страхування «В дорогу з Гарантією» допомагає водію при розладі здоров’я внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що потребує надання йому невідкладної медичної допомоги. Та навіть не маючи автомобіля та взагалі не керуючи час від часу транспортним засобом, можливо захистити себе просто як пасажира або пішохода від наслідків ДТП, придбавши цей договір для себе та своїх близьких.

Розробляючи даний страховий продукт, спеціалісти страхового товариства «Гарантія» поєднали всі необхідні умови оптимального та надійного захисту всіх учасників можливої дорожньо-транспортної пригоди для організації невідкладних медичних послуг в медичних закладах, узгоджених з Страховиком та оплату їх вартості.

Скористайтесь нагодою подбати про свій страховий захист на всій території України 24 години на добу.

З умовами програми Ви можете ознайомитись на сайті компанії.
Для більш детальної інформації звертайтесь до найближчої філії (представництва) ПрАТ «Страхове товариство «Гарантія» у Вашому регіоні

за 2019 рік

за 2018 рік

за 2017 рік

за 2016 рік

за 2015 рік

за 2014 рік

за 2013 рік

за 2012 рік

за 2011 рік

Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua