0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка / Про компанію / Контроль якості роботи

Контроль якості роботи

Для нас дуже важлива Ваша думка щодо рівня якості нашого обслуговування. Тому в страховому товаристві «Гарантія» створено службу контролю якості, яка уважно вивчає всі Ваші побажання, відгуки, скарги та пропозиції з метою швидкого (протягом 3 робочих годин, але не більше 24 годин від часу надходження запиту) реагування, виправлення, обговорення та відповіді.

ПІБ працівника : Марценюк Андрій Васильович

Контактний телефон : (067)461-40-32

Eлектронна пошта : quality@guarantee.com.ua

Також для впровадження принципів вдосконалення роботи страхового товариства «Гарантія» та його працівників (в тому числі агентів), ми проводимо опитування. Якщо Вам не важко приділити увагу та відповісти на декілька запитань, будь-ласка, оберіть відповідь на кожне запитання, яка найбільш підходить для Вас. Дякуємо Вам!

Написати листа

 
* Ваше ім'я:
* Кому:  
* Ваш E-mail:
Текст повідомлення:
Захисний код:
 
- поля обов'язкові для заповнення

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /var/www/guarantee/guarantee.com.ua/control_site/modules/control_qu.php:7 Stack trace: #0 /var/www/guarantee/guarantee.com.ua/pages/control_quality_ukr.php(125): include() #1 {main} thrown in /var/www/guarantee/guarantee.com.ua/control_site/modules/control_qu.php on line 7