0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка / Послуги / Життя та здоров'я / Захворювання

Добровільне медичне страхування

Існує безліч нарікань відносно якості і вартості послуг вітчизняної медицини, і хоча є зобов'язання держави відносного його громадян в наданні безкоштовних медичних послуг і препаратів, багато хто на собі відчуває реалії життя. Доходи громадян не встигають за вартістю медикаментів і лікування. Щоб не залишитися з хворобою чи травмою один на один, що є серйозним випробуванням, як моральним так і матеріальним, страхове товариство «ГАРАНТІЯ» пропонує зняти питання відносно фінансового забезпечення на Ваше лікування і одужання з допомогою добровільного медичного страхування (ДМС)

Хто може страхувати:
громадяни, підприємці та юридичні особи на користь своїх працівників та інших осіб.

Що можна застрахувати:
життя та здоров’я громадян на випадок захворювання, розладу здоров’я.

Застрахованими можуть бути:
особи від 3 (трьох) до 60 (шістдесяти) років.

Ризики, що покриваються страховим захистом:
захворювання, розлад здоров’я внаслідок травм та як наслідок необхідність проведення лікування.

Страховими випадками є:
звернення до медичного закладу або асистанської служби в зв’язку з гострим захворюванням, загостренням хронічного захворювання, або травмою, ускладненні, що виникло під час лікування, отруєнням та іншими випадками погіршення здоров’я для одержання медичної допомоги і медичних послуг у межах та в обсязі згідно програми медичного страхування:

Програма (01) – «Амбулаторно-поліклінічне лікування». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається при амбулаторно-поліклінічному лікуванні, у тому числі, при лікуванні в умовах денного стаціонару.

Програма (02) – «Стаціонарне лікування». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається при стаціонарному лікуванні у відділеннях загального профілю та спеціалізованих відділеннях медичних закладів.

Програма (03) – «Швидка медична допомога». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається загальнопрофільними та/або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги.

Програма (04) – «Екстрена медична допомога». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, яка надається бригадами швидкої медичної допомоги та/або надання та оплату екстреної амбулаторно-поліклінічної допомоги та/або екстреної стаціонарної медичної допомоги.

Програма (05) – «Стоматологія». Програма передбачає організацію та оплату вартості екстреної та/або планової медичної допомоги, що надається при лікуванні захворювань стоматологічного профілю. Реалізується тільки разом з іншими Програмами.

Програма (06) – «Комплекс». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається при амбулаторно-поліклінічному лікуванні з медикаментозним забезпеченням, стаціонарному лікуванні, послуг бригад швидкої та невідкладної медичної допомоги, стоматологічної допомоги.

Програма (07) – «Діагностика та консультації». Програма передбачає організацію та оплату вартості консультацій, обстежень, проведення досліджень в амбулаторних та/або стаціонарних умовах.

Програма (08) – «Медикаменти». Програма передбачає організацію та оплату медикаментозного забезпечення курсу лікування в амбулаторних умовах та/або умовах стаціонару та/або при наданні швидкої медичної допомоги.

Програма (09) – «Вагітність та пологи». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається в передпологовому періоді та/або при пологах при наявності ускладнень або патологічного перебігу вагітності.

Програма (10) – «Онкологія». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається при виявленні онкологічних захворювань.

Програма (11) – «Серцево-судинні хвороби». Програма передбачає організацію та оплату вартості медичної допомоги, що надається при захворюваннях серцево-судинної системи.

Програма (12) – «Хірургія». Програма передбачає організацію та оплату вартості хірургічного лікування захворювань.

Страхова сума:
визначається за згодою сторін (клієнта та страхового товариства) з обов’язковим узгодженням з застрахованою особою та встановлюється фіксованою сумою від 1000 гривень. Також можуть бути встановлені різні страхові суми для різних програм страхування.

Вартість страхування:
залежить від: програми страхування, професії (роду діяльності), розміру страхової суми, строку страхування та становить від 4,6% до 12% від страхової суми.

Строк дії договору страхування:
встановлюється від 1 дня до 1 року.

Страхове відшкодування:
визначається згідно обраної програми страхування в межах страхової суми та виплачується шляхом оплати за медичну допомогу і медичні послуги або медикаменти:

 • лікувальному закладу, який надав Застрахованій особі медичну допомогу, медичні послуги, медикаменти;
або
 • Застрахованій особі в разі самостійної оплати ним вартості медичної допомоги, медичних послуг, медикаменти.

Документи необхідні для оформлення договору страхування.
Для фізичної особи:

• паспорт; • свідоцтво про народження (для дитини); • ідентифікаційний код (індивідуальний податковий номер).

Для юридичної особи:

 • свідоцтво про реєстрацію підприємства;
 • банківські реквізити;
 • код ЄДРПОУ підприємства;
 • список осіб на страхування із зазначенням по кожному (ПІБ особи, документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код (індивідуальний податковий номер), посада, дата народження, адреса).

Переваги страхування в страховому товаристві «ГАРАНТІЯ» до Вашої уваги:

 • цілодобова підтримка та обслуговування клієнтів;
 • широкий вибір програм страхування;
 • реальна економія на медичному обслуговуванні при настанні непередбачуваної події;
 • високі стандарти обслуговування;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • швидке та повне врегулювання страхових випадків;
 • бездоганне виконання прийнятих зобов’язань.

Розрахувати страхові платежі, відповісти на всі питання по цьому виду страхування Вам допоможе спеціаліст страхового товариства «ГАРАНТІЯ».

Ви можете звернутись до нас:

 • по телефону, електронною поштою або замовити зворотній дзвінок на сайті страхового товариства;
 • в один з наших офісів по всій території України або замовити виклик страхового агента на сайті страхового товариства.

Захистити себе від непередбачених витрат на лікування Вам допоможе страхове товариство «ГАРАНТІЯ» !

Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua