0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка / Про компанію / Презентація компанії

Про страхове товариство "Гарантія"

Страхове товариство «Гарантія» створене у 1992 році в місті Чернігів та до 2004 року розвивалося в якості регіональної страхової компанії. З 2005 року акціонерами товариства було кардинально переглянуто стратегію розвитку компанії та визначено дії щодо виходу на всеукраїнський рівень роботи з створенням розгалуженої регіональної мережі представництв.

На даний час регіональна мережа страхового товариства включає 35 філій та представництв, що представлені на всій території України.

Страхове товариство «Гарантія» у своєму активі має 25 ліцензії на всі необхідні та популярні види обов’язкового та добровільного страхування.

З метою найбільш якісного та повного надання страхових послуг клієнтам компанії страхове товариство є членом таких об’єднань: Моторне транспортне страхове бюро України, Торгово-Промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців, Національний клуб страхової виплати.

Одним із пріоритетних завдань колективу страхового товариства є підтримка позитивного іміджу страхової компанії, яка своєчасно та в повному обсязі виконує зобов’язання по виплаті страхових відшкодувань. Для цього створено управління врегулювання страхових випадків, налагоджена плідна співпраця з професійними оцінювачами, аварійними комісарами, асистуючими компаніями, діє контакт центр цілодобової підтримки клієнтів. Незалежно від того, де стався випадок, спеціалісти компанії нададуть консультативну, медичну та психологічну допомогу в зручний для клієнта час.

За фінансовими показниками по результатах поточного року страхове товариство «Гарантія» входить до рейтингу Insurance Top, займаючи гідне місце серед страхових компаній, що працюють на страховому ринку України. За більшістю показників страхове товариство входить до ТОП 50 страхових компаній України. Страхові резерви товариства «Гарантія» повністю забезпечені ліквідними активами, що дозволяє вчасно та в повному обсязі виконувати взяті на себе зобов'язання по виплаті страхового відшкодування.

Клієнтами страхового товариства «Гарантія» на даний час є велика кількість громадян, підприємств та організацій, що користуються послугами страхування по всій території України та за кордоном.

Фінансова стабільність та професійні кадри забезпечують надійний страховий захист клієнтів страхового товариства «Гарантія».

Страхове товариство «Гарантія» організовує надійний комплексний перестраховий захист, в якому задіяні провідні у цій сфері компанії України та потужні європейські, що мають великий досвід перестрахування. Укладені перестрахувальні програми дають можливість прийняти на страхування будь-які за розміром об’єкти та ризики.

Оперативність у прийнятті рішень, бездоганне виконання прийнятих фінансових зобов’язань завжди були та залишаються основними принципами роботи нашого товариства.

Сучасна «Гарантія» - це високі стандарти обслуговування, партнерські взаємовідносини з клієнтами, швидкі та якісні підходи при врегулюванні страхових випадків, широкий вибір страхових продуктів з індивідуальним підходом до кожного клієнта, стабільність роботи, та ОБОВ’ЯЗКОВО ЦЕ ЖОВТО-ЗЕЛЕНІ КОЛЬОРИ Вашого добробуту та спокою.

З повагою та надією на співпрацю з Вами
страхове товариство «ГАРАНТІЯ»

Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua