0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка
Меню розділу

Правила користування сайтом

Раді вітати Вас на сайті Приватного акціонерного товариства “Страхове товариство “Гарантія”!

Увага! Прочитайте, будь ласка, уважно ці Правила до того моменту, як Ви почнете використовувати інформацію, що розміщена на цьому веб-сайті. Використовуючи даний сайт, Ви виражаєте свою згоду з цими умовами користування. Якщо Ви не приймаєте дані умови користування, то не використовуйте даний веб–сайт.

Умови та Правила користування веб-сайтом www.guarantee.com.ua

Здійснюючи користування веб-сайтом Приватного акціонерного товариства “Страхове товариство “Гарантія” (скорочено – ПрАТ “СТ “Гарантія”) www.guarantee.com.ua (далі - «веб-сайт»), Ви приймаєте умови і правила користування веб-сайтом, вказані нижче (далі «Умови»), та берете на себе зобов’язання їх виконувати, а також даєте свою згоду на використання нами Ваших персональних даних відповідно до чинного законодавства України.

У разі Вашого небажання прийняти викладені нижче Умови, Ви не маєте права користуватися веб-сайтом. В разі порушення даних Правил, Товариство залишає за собою право застосувати всі допустимі законодавством засоби по відношенню до порушників.

ПрАТ “СТ “Гарантія” зберігає за собою право змінювати дані Умови у будь-який час на свій розсуд без попереднього повідомлення. Факт відвідання цього веб-сайту (або) будь-якої з його сторінок вважається підтвердженням ознайомлення і згоди відвідувача з викладеними нижче основними правилами і правовою інформацією про даний веб-сайт і розміщені на ньому матеріали.

1. Авторські права та права власності.

Дизайн, графічні зображення та інформаційне наповнення веб-сайту www.guarantee.com.ua є власністю ПрАТ “СТ “Гаратнія”. Права на всі торгові марки, авторські права, інші права інтелектуальної власності стосовно інформації, що міститься на веб-сайті (а також принцип організації та структура веб-сайта), програмний код веб-сайту належить ПрАТ “СТ “Гаратнія” і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». ПрАТ “СТ “Гаратнія” дозволяє скачувати інформацію з веб-сайта тільки у разі, якщо Ви будете використовувати ці скачані та/або надруковані матеріали в особистих цілях. Забороняється використання опублікованої на веб-сайті інформації в електронних та друкарських джерелах без письмової згоди ПрАТ “СТ “Гарантія”.

2. Зміст та робота веб-сайту.

Ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, що міститься на веб-сайті на момент її розміщення, однак не виключаємо можливості виникнення в ній помилок і не можемо гарантувати точність, повноту та актуальність усіх інформаційних даних, розміщених на веб-сайті. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному веб-сайті та прикладаємо всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на веб-сайті. Відомості, що розміщуються на веб-сайті, служать виключно інформаційним цілям. Перед тим, як використовувати отриману на нашому сайті інформацію, радимо перевірити найсуттєвіші для вас факти.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни у зміст або технічні специфікації в будь-якій частині веб-сайта, обмежувати доступ до нього, закривати його частково або повністю. Ми не гарантуємо сумісності вашого комп’ютерного обладнання з веб-сайтом. Ми не гарантуємо точності, коректності і повноти роботи всіх програмних алгоритмів веб-сайта та не несемо відповідальності за помилки або упущення програмного забезпечення та алгоритмів веб-сайта.

Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки веб-сайта в робочому стані, однак через перешкоди і перебої, притаманні електронному зв’язку, а також через інші проблеми, які можуть виникнути в процесі пересилання інформації, ми не несемо відповідальності за належне та без збоїв функціонування веб-сайта.

3. Посилання на інші веб-сайти.

На даному веб-сайті можуть міститися посилання на інші сайти та рекламні банери, що не належать ПрАТ “СТ “Гарантія”. Перехід на будь-який інший інтернет-ресурс, пов'язаний з даним веб-сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Страхове товариство не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на цих сайтах. Посилання на веб-сайти третіх сторін (сторонніх осіб) у жодному разі не означає, що ПрАТ “СТ “Гарантія” підтримує такі сайти (чи будь-які інші матеріали, послуги та продукти, запропоновані цими сайтами). Ми не контролюємо сайти або сторінки, що належать стороннім (третім) особам, і не несемо ніякої відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувача в результаті відвідування таких сайтів. Ви не маєте права залучати нас у суперечки, що виникають у користувача в результаті відвідування таких сайтів та у суперечки, що виникають між Вами та вищезгаданими сторонніми (третіми) особами. Дане положення стосується посилань на всі без винятку сайти, що не належать ПрАТ “СТ “Гарантія”, а також всього наповнення та змісту таких сайтів. Правила використання даного веб-сайту не поширюються на інші сайти, на які може бути здійснений перехід з даного веб-сайту.

4. Посилання на веб-сайт ПрАТ “СТ “Гарантія”.

Ми вітаємо посилання на наш веб-сайт за таких умов:
  • Ви заздалегідь інформуєте нас про кожне посилання у письмовій формі;
  • Ви створюєте посилання тільки на головну сторінку нашого веб-сайта;
  • У посиланні не буде міститися вказівок на те, що ПрАТ “СТ “Гарантія” спонсорує та /чи підтримує Ваш сайт;
  • Ви негайно приберете будь-які посилання на наш веб-сайт за першою нашою вимогою.

Наявність посилання на наш веб-сайт не дає сайту, на якому вона розміщена, прав на використання інформаційних матеріалів, назв, логотипів, графічних матеріалів або торгівельних марок ПрАТ “СТ “Гарантія” та (або) третіх осіб, за винятком випадків, обумовлених в окремих письмових угодах, підписаних тримачем відповідних прав.

5. Використання даних зворотного зв'язку.

Будь-які коментарі або матеріали, які надійшли на адресу ПрАТ “СТ “Гарантія”, включаючи дані зворотного зв'язку, всі види запитів, коментарів, пропозицій і будь-яких інших відгуків, безумовно, не вважаються конфіденційними. ПрАТ “СТ “Гарантія” не має жодних зобов'язань будь-якого вигляду відносно такої інформації, і буде вільно використовувати, відтворювати, поширювати і публічно демонструвати такі коментарі і матеріали без яких-небудь обмежень. ПрАТ “СТ “Гарантія” також буде вільно використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містилися в таких матеріалах для будь-якої мети.

6. Використання/Передача Ваших персональних даних.

Під час відвідання веб-сайта користувачі автоматично надають безумовну та безвідкличну згоду на збір, обробку та використання будь-яким чином на необмежений строк своїх персональних даних (крім тих, що становлять комерційну таємницю) з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, господарсько-правових, адміністративно-правових (в тому числі відносин у сфері державного управління), податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, відносин щодо підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної звітності та іншої інформації з питань бухгалтерського обліку тощо.

Обсяг персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки, та які можуть бути включені до бази персональних даних користувачів веб-сайту, визначається, як будь-яка інформація про користувачів веб-сайту (крім тієї, що становить комерційну таємницю), що стала відома в процесі користування веб-сайту та виконання Умов та Правил користування веб-сайтом.

При використанні веб-сайта користувачі підтверджують, що вони повідомлені про включення їх персональних даних до бази персональних даних, мету збору даних та осіб, яким передаються їх персональні дані, а також про їх права передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

7. Порядок змін умов та правил користування веб-сайтом.

Ми залишаємо за собою право на свій розсуд вносити зміни в дані Умови та вносити зміни відносно інформації на веб-сайті. Вказані зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті www.guarantee.com.ua. Продовжуючи користуватися веб-сайтом після внесення вищезгаданих змін, Ви тим самим приймаєте змінений варіант Умов та підтверджуєте свою згоду його дотримуватися.

Ми залишаємо за собою право заборони доступу на веб-сайт будь-якому користувачеві на наш розсуд, якщо ми вважатимемо, що він порушує дійсні Умови.

Умови користування можуть змінюватися, а тому періодично переглядайте їх знову. Періодична перевірка Умов нашого веб-сайта з метою ознайомлення зі змінами, внесеними у чинні Умови, входить до обов’язків користувача.

Ми сподіваємося, що користування веб-сайта будуть для Вас корисними. Якщо ви знайшли помилки на веб-сайті або у разі виникнення запитань, зауважень та пропозицій стосовно вдосконалення його роботи, звертайтесь, будь ласка, до нашого Департаменту інформаційних технологій it@guarantee.com.ua.

Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua