0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка / Співробітництво / Партнерам з перестрахування

Партнерам з перестрахування

Страхове товариство «Гарантія» працює на ринку перестрахування з 1992 року. За цей час товариство вже встигло зарекомендувати себе як надійний бізнес-партнер та стабільна компанія, яка користується авторитетом завдяки ефективній роботі команди професіоналів з багаторічним досвідом роботи в галузі перестрахування та бездоганному виконанню своїх зобов’язань у ділових взаємовідносинах з партнерами - провідними страховими компаніями, професійними перестраховиками та страховими посередниками.

На сьогоднішній день «Гарантія» пропонує взаємовигідне співробітництво в галузі вхідного та вихідного перестрахування за всіма видами страхування, здійснення яких передбачено отриманими ліцензіями.

Страхове товариство «Гарантія» активно співпрацює з перестраховиками, а саме:

 • виконує розміщення ризиків, що характеризуються значним обсягом відповідальності та підвищеною вірогідністю настання страхового випадку: будівельно-монтажні ризики та майнові види страхування, засоби наземного транспорту, в т. ч. сільгосптехніка та будівельна техніка, особисте страхування (договори зі значними страховими сумами), всі види страхування відповідальності, а також інші види страхування (в т. ч. специфічні та нестандартні ризики);
 • надає консультації з питань вхідного та вихідного перестрахування; допомогу при оцінці ризиків та укладенні договорів страхування та перестрахування, а також супровід укладених договорів та допомогу у врегулюванні страхових випадків;
 • здійснює оперативне та якісне вхідне перестрахування.

Ризики перестраховуються в українських та закордонних страхових та перестрахувальних компаніях, переважно на пропорційній основі. У випадках, коли це доцільно, використовується також непропорційне перестрахування (договори на базі ексцедента збитку, квотне перестрахування ексцедента).

«Гарантія» приділяє значну увагу подальшому розвитку партнерських взаємовідносин з вітчизняними страховиками, тому нашими партнерами з перестрахування є багато українських страхових компаній

Перестрахувальний захист здійснюється страховим товариством «Гарантія» на факультативній і облігаторній основі.

Страхове товариство «Гарантія» за посередництвом відомих перестрахувальних брокерів постійно займається пошуком партнерів з перестрахування майнових, транспортних ризиків та ризиків відповідальності на основі комплексних договорів перестрахування. Таким чином укладено договір облігаторного пропорційного квотного перестрахування ризиків з SCOR GLOBAL P&C SE. Ємність укладеного договору – 175000 тис.грн., можливість ретроцесії – за спецакцептом.

Ми пропонуємо Вам використати наш досвід, наші власні фінансові можливості, а також наші перестрахувальні програми з базовими лімітами власного утримання (без врахування можливої ретроцесії за договорами облігаторного перестрахування):

 • страхування наземного транспорту – 300 тис.грн.;
 • страхування вантажів та багажу – 1000 тис.грн.;
 • страхування майна юридичних осіб та майнових комплексів – 4500 тис.грн.;
 • страхування майна фізичних осіб – 1000 тис.грн.;
 • страхування від нещасних випадків – 200 тис.грн.;
 • страхування відповідальності – 500 тис.грн.

Укладення договорів перестрахування з правом подальшої ретроцесії дає можливість не обмежуватись зазначеними лімітами і, в разі потреби, залучати додаткові перестрахувальні ємності провідних світових та вітчизняних перестраховиків.

Основні принципи роботи страхового товариства «ГАРАНТІЯ» по перестрахуванню:

 • стратегія довгострокових відносин з партнерами;
 • оперативний андерайтинг та котирування ризиків;
 • індивідуальний підхід до кожного партнера;
 • мінімізація витрат перестрахувальника на розміщення застрахованих ризиків;
 • чітке та беззаперечне виконання зобов’язань перед партнерами.

Чекаємо на Ваш дзвінок або поштову пропозицію, ми готові запропонувати Вам вигідні умови співпраці !

Департамент по роботі з партнерами
тел.(0462)77-70-70
partner@guarantee.com.ua
Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua