0-800-501-531
Цілодобова підтримка
Укр | Рус | Eng
Стартова сторінка / Співробітництво / Туристичним компаніям

Підприємствам туристичної галузі

Законодавчі вимоги по страхуванню туристів на підставі закону України "Про туризм" є обов’язковими і забезпечується суб'єктами туристичної діяльності або самими туристами.

Страхове товариство «Гарантія» пропонує партнерам – підприємствам туристичної індустрії співпрацю на взаємовигідних умовах реалізації договорів страхування подорожуючих за кордон та по Україні.

У нас є цікаві пропозиції для всіх підприємств туристичної галузі, а саме: туроператорів, турагентств, баз відпочинку, готелів, пансіонатів, екскурсійних бюро, рекламних агенцій, транспортних підприємств, громадських організацій, учбових закладів та підприємствам, в які відправляють працівників у відрядження та іншим.

Запропоновані нами страхові програми гарантують туристам повний спектр послуг з надання безкоштовного медичного, адміністративного, юридичного та інших видів допомоги на випадок непередбачених проблем або неприємностей за кордоном. Ми маємо значний досвід врегулювання страхових подій за кордоном.

Залежно від країни, яку Ви оберете для подорожі та мети мандрівки «Гарантія» пропонує клієнтам широкий вибір надійних та недорогих страхових програм з різними сумами страхового покриття, тому можливо обрати програму захисту та екстреної допомоги у відповідності до своїх побажаннь та фінансових можливостей.

Також існують додаткові програми страхування ризиків скасування туристичної подорожі або її дострокового припинення; втрати, знищення або часткового пошкодження багажу; страхування можливих наслідків заняття спортом на відпочинку, фізичної роботи за кордоном, дорожньо-транспортної пригоди та інше.

Наші пропозиції по співпраці для партнерів:

 • реалізація договорів (полісів) страхування подорожуючих за кордон та по Україні страхового товариства «Гарантія»;
 • реалізація інших страхових послуг страхового товариства «Гарантія»;
 • страхування відповідальності підприємств туристичної галузі за якість наданих послуг;
 • страхування ризиків для самих підприємств туристичної галузі – їх майна, транспортних засобів, життя та здоров’я працівників.

Наші переваги до Вашої уваги:

 • договори (поліси) страхування страхового товариства «Гарантія» приймаються консульствами майже всіх закордонних країн світу;
 • співпраця з кращими асистуючими компаніями, які забезпечують якісний сервіс та підтримку наших клієнтів по всьому світу;
 • вигідні для роботи розміри винагороди по співпраці, отримання додаткових доходів на умовах обсягів реалізації;
 • розробка спільними зусиллями спеціальних пакетів страхових послуг;
 • швидке та легке оформлення страхування працівниками страхового товариства «Гарантія», або працівниками туристичної організації (за домовленістю). Ми можемо оперативно проінформувати вашого клієнта про існуючі програми страхування та дати будь-які роз’яснення;
 • можливість проведення спільних промо-акцій, презентаційних програм, рекламних компаній, інформування клієнтів страхового товариства про акції туристичної установи, новинки обслуговування та продажу;
 • залучення на обслуговування клієнтів страхового товариства;
 • цілодобова робота контакт-центру підтримки клієнтів страхового товариства;
 • конкурентні страхові тарифи, існування різних програм страхування.

Чекаємо на Ваш дзвінок або поштову пропозицію, ми готові запропонувати Вам вигідні умови співпраці !

Департамент по роботі з партнерами
тел.(0462)77-70-70
partner@guarantee.com.ua

Сервіси
Пошук по сайту
Loading
Розрахувати вартість страховкиСтався страховий випадокВиклик страхового агентаЗамовити зворотній дзвінокСтан оплати
© ПрАТ "Страховe товариство "Гарантія"
Для агентів: вхід1 вхід2 пошта
Адреса головного офісу: 01601, Україна, м.Київ, Печерський узвіз, 3
тел./факс:(044)581-67-70 (0462)77-70-70   office@guarantee.com.ua